Affiliate Marketing Nasıl Çalışır?

Sosyal Networklerde ,Facebook ,Google+ ,Linked-in,Xing gibi, sosyal network yayıncıları sayesinde ,hedeflenen kitleye ulaşarak ürününüze ilgi yaratır ve satış gerçekleştirirsiniz.Uzun yıllar süren tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde size,başarılı bir Affiliate Marketing çalışması için gereken önemli faktörleri vurgular ve detaylı analizlerden faydalanarak en efektif projeyi yapılandırırız.Biz dünyanın en büyük Affiliate Networkleri olan Zanox,Belboon ve Tradedoubler ile Partnerlik anlaşmalarımız sayesinde bütün projeyi en dogru şekilde yönetiyor oluruz.

Affiliate Marketing Hizmetlerimiz:

*Hedeflerinizi dikkate alarak Affiliate Marketing Konseptinizin oluşturulması
*Affiliate ortaklıklarınızın kurulması ve yönetilmesi
*Benzer ortaklıkların farklı networklerde ve farklı yayıncılar kullanılarak arttırılarak sürdürülmesi
*Standart raporlardan farklı olarak kendi geliştirdiğimiz bir Tracking-Teknolojisi ile sistemin anlık takibi.
*Monitor edilmesi,Optimize yapılması,Genişletme ve Raporlama Çalışmaları
Bu web sitelerinin ve blogların çoğu sizin ürün ve hizmetlerinize yönelik özel makaleler ve bilgiler içeren web siteleridir.Bu şekilde sizin hizmetlerinizden ve ürünlerinizden almaya hazır onbinlerce yeni müşteri potansiyeline ulaşmış olursunuz. Yeni kazandığınız bu iş ortaklarına (publisher - yayıncı olarak ta adlandırılırlar) ödeyeceğiniz ücret başarılı gerçekleşen işlem bazında gerçekleşir.


Bu satış başına ödeme sistemi sayesinde ,pazarlama&satış bütçenizi maksimum verimlilikte kullanmış olursunuz.Bu açıdan Affiliate Marketing işletmenizin Pazarlama bütçenizde ROI (Return on Investment-Yatırımın Geri Dönüşü) optimum seviyelerde tutabilmeniz için en etkili metottur.

BİZİMLE NEDEN ÇALIŞMALISINIZ;


*15 yılı aşkın Online Marketing Deneyimimiz
*Kalifiye Network Partnerliklerimiz
*Size özel 7 Gün 24 Saat Hafta sonları da dahil hizmetinizde olan Affiliate Danışmanınız.
*Uygun fiyatlı maliyetlerimiz
*Ücretsiz başlangıç danışmanlığı ve Hesap Analiziniz
Affiliate-Marketing (pazarlama) ile size internet üzerinde bayi-iş ortağı ağı kuruyor oluruz.Satışını hedeflediğimiz ürününüz belirledikten sonra , hedef kitle analizi yaparak,hedef kitlenizi belirler ve ilgili kitlenin sıkça ziyaret ettiği web siteleri belirlenerek iş-ortağı ağınızı kuruyor oluruz.

Affiliate Marketing​Affiliate Marketing Proje Planlama ve Uygulama Hizmetleri:

Affiliate Marketing - Performance Marketing olarak da bilinen bir Online Marketing metodudur.
Satış ortaklığı olarak ta anılan Affiliate Marketing,Kazan-Kazan(win-win) finansal modeli sayesinde insanlık tarihinin en eski ticaret yönteminin günümüze uygulanmış halidir.

Affilliate Marketing uygulamamızda, sizin için ,ürününüze en uygun iş modelini ve verimli çalışma şeklini belirler (CPS,CPL,CPA vs.), ürününüzün en kısa sürede milyonların üstünde görüntüleme ve yüksek satış rakamlarına ulaşmasını sağlarız. Siz de neredeyse sıfır riskle yeni müşteri kazanırsınız.