ASBERG GROUP Tele Asistan SEKRETER SERVİSİ İLE AVANTAJLARINIZ:

* Cevaplanmamış aramalar nedeniyle müşteri kaybetmezsiniz.
* Siz işinize yoğunlaşırken ,biz konsantrasyonunuzun bozulmasını engelliyor oluruz.
* İstihdam tasarrufu ,sigorta maaş yemek yol gibi çalışan giderleri cebinizde kalır.​​

AsBerg TeleAsistan


Sizin için önemli olan hiçbir çağrıyı kaçırmak zorunda değilsiniz!!

Size ulaşmaya çalışan müşterileriniz için %100 ulaşılabilir olmak istermisiniz?
Zamanınızın çoğu yolda geçiyor  ve müşterileriniz size ulaşmakta zorluk mu yaşıyor? O zaman profesyonel sekreter servisimiz sizin için çok ideal olacaktır.Telefonla ulaşılabilinir olma konusunda zorluk yaşadığınız her an , sizin için çağrılarınızı cevaplamaya hazır sekreteriniz 7/24 hizmete hazır.
·         24 Saat ulaşılablir olun,hem de hafta sonları dahil.
Çağrılarınız istediğiniz gibi profesyonel bir şekilde karşılansın.
Çağrı ile ilgili bilgiyi ister email isterseniz de sms olarak anında size ulaştıralım. Telesekreter servisimiz ile siz istediğiniz zaman istediğiniz yerde bulunabilirsiniz, biz sizin adınıza dilediğiniz dilde (Türkçe , Almanca , İngilizce) size gelen çağrıları karşılar, gelen talepleri tercih ettiğiniz yöntemle, ister arama,ister email,isterseniz sms ile size ulaştırırız. Siz ekstra bir sekreterya maliyetine katlanmadan, sizin adınıza 7/24 hazır ,3 dil konuşabilen bir sekreter edinmiş olursunuz.


4. Sipariş Kabul Hattı Müşterilerden gelen ürün siparişlerinizin kabul edilerek, talep ettiğiniz gönderim vs. işlemlerinin uygulandığı hizmetlerdir.   
3.  Randevu Yönetimi İsteğiniz doğrultusunda randevularınız yonetilerek , çağrılarınıza geri dönüş zamanlaması , ya da görüşmeleriniz online takvime yazılarak , sizin ekstra zaman kazanmanız sağlanır. 
2. Ön Oda Servisi Aramalarınız çağrı karşılama servisinde olduğu gibi karşılanır.Çağrı karşılama servisine ek olarak direktifleriniz doğrultusunda ,potansiyel çağrılarınız dilediğiniz bir kişiye ya da size yönlendirilir.
6. Telefon Santrali Bu hizmetimiz büyük çaplı ,yoğun arama alan firmalar için uygulanmaktadır.Çalışanlarımız firmanızın birimleri konusunda eğitilir, gelen çağrılar talepler doğrultusunda istenen departmanın ilgili hattına yönlendirilir,ya da gerekli notlar alınarak ilgili departmana aktarılır.Bu sayede gelen aramalarınız ,filtrelenerek,  ilgili departmana yönlendirilir ya da yazılı olarak bilgisi iletilir.
5. 7-24 Sekreter Servisi İsterseniz servislerimizin tamamını 7 gün 24 saat boyunca da kullanabilirsiniz.7 gün 24 saat boyunca çağrılarınız karşılanır,  önceden belirleyeceğiniz yerlerden gelen aramalar için size günün her saati acil çağrı olarak iletilir.   
1. Çağrı Karşılama Yönlendirmenizin ardından cevaplamamızı istediğiniz çağrılar karşılanarak cevaplanır.Gelen çağrı potansiyeli size sms ya da email olarak anında iletilir.Siz hem günlük işlerinizi yerine getirir hemde bizlerden gelecek arama bilgileriniz doğrultusunda , müşterilerinizi ön hazırlıklı bir şekilde geri dönüş sağlayabilirsiniz.

TeleAsistan - TELESEKRETER SERVİSİ HİZMET ÇEŞİTLERİ

Servislerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz;